Zagadka…

checinyCiekawe, czy rozpoznajecie zamczysko ze zdjęcia?Czy macie jakieś wspomnienia z wycieczek szkolnych? A może podobnie jak Żeromski wielokrotnie drżeliście na widok tych ruin wracając z dalekich podróży???
W tej chwili w remoncie, ale już wkrótce po „liftingu” będzie udostępniony dla Was…. czyli wspaniałych i oczekiwanych Turystów. Zapraszam do Chęcin. Już wkrótce będzie się tu turystycznie bardzo dużo działo…….

 

20.02.2015 roku w Targach Kielce miało miejsce niezwykłe spotkanie. Gościem XXX Międzynarodowych Targów Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT EXPO 2015 był Aleksander Doba- pierwszy człowiek na świecie, który samotnie przepłynął Atlantyk. Za ten wyczyn został nagrodzony tytułem podróżnika roku 2014 przez amerykańskie wydanie National Geographic. Przy okazji tego wydarzenia wraz z Lokalną Grupą Działania „Perły Czarnej Nidy” promowaliśmy nasze, świętokrzyskie szlaki kajakowe po Czarnej Nidzie oraz Bobrzy. Najnowszym elementem promocji szlaków będzie planowany na czerwiec tego roku przewodnik kajakowy. Z relacją z Targów trafiliśmy nawet do Telexpressu.

CAM00008

Facebook